Ogłoszenia parafialne 06-01-2019

Objawienie Pańskie

1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Uroczystość Objawienia Pańskiego. Ofiary składane na tacę w tym dniu przeznaczone są na Krajowy Fundusz Misyjny.

2. Młodzież z naszej parafii w dzisiejszą niedzielę wystawia Jasełka na wszystkich Mszach Świętych. Po mszy świętej zbierać będą ofiary na wyjazd integracyjny.

3. Trwa Wizyta duszpasterska. Prosimy o przyjazd po księży 20 minut przed wizytą jak również odwiezienie po zakończonej kolędzie. Duszpasterze przybędą do domów, by przynieść Boże błogosławieństwo. Prosimy, aby w domu zgromadziła się możliwie cała rodzina – obecność na kolędzie jest wyrazem wiary rodziny. Zgodnie z tradycją na stole przykrytym obrusem powinny znaleźć się krzyż, zapalona świeca, Biblia oraz woda święcona. Plan kolędy na najbliższy czas przedstawia się następująco:

poniedziałek 7.01. od godz. 9.00 – Dobryniów i Majanek Dobryniowski – 2 księży

wtorek 8.01 od godz. 9.00 – Ziemiany i domy przy szosie

środa 9.01. od godz.9.00 – Dobryniów Kolonia – 2 księży

czwartek 10.01 godz.9.00 – Olszanka i Nowa Wieś – 2 księży

piątek 11.01 godz. 9.00 – Łopiennik Dolny Kolonia 1 i 2 – 1 ksiądz

piątek 11.01 godz. 9.00 – Łopiennik Dolny Kolonia 3 i 4 – 1 ksiądz

sobota 12.01.2015 godz. 9.00 – Majdanek przykościelny, Bloki i Apteka

1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.

2. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana

• Jan Kowalczyk z Dobryniowa Kolonii

• We wtorek o godz. 11.00 pogrzeb Marian Górny z Łopiennika Nadrzecznego

• We wtorek o godz. 13.00 pogrzeb Jan Haratym z Łopiennika Dolnego

Pomódlmy się w intencji zmarłych: wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.