Ogłoszenia parafialne 15-04-2018

III Niedziela Wielkanocna

1. Msza Święta przez wstawiennictwo Jana Pawła II połączona z ucałowaniem relikwii i Litanią do Świętego w najbliższy poniedziałek 16 kwietnia o godz.18.00. Kartki do wpisywania intencji modlitewnych wyłożone są w kaplicy Jana Pawła.

2. Bóg zapłać za złożone ofiary na tacę przeznaczone na Seminarium Duchowne w Lublinie.

3. Dziękujemy młodzieży przygotowującej się do bierzmowania za rozpoczęcie i wykonanie prac przy odnowieniu ogrodzenia na cmentarzu. W poniedziałek będzie kontynuować pracę firma p. Adama…………….

4. W najbliższą niedzielę ofiary tacowe przeznaczone będą na kontynuowanie prac renowacyjnych w naszej świątyni.

5. Za tydzień przed mszą Świętą o godz. 12.00 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej, która odbędzie się 27 maja o godz. 9.00. Rocznica komunii świętej 20 maja o godz. 12.00.

6. W najbliższą niedzielę młodzież z naszej parafii wystawi w Dobryniowie Misterium Męki i Zmartwychwstania Pańskiego. Ofiary zebrane przez młodzież przeznaczone będą na wspólny integracyjny wyjazd wakacyjny.

7. Dziękujemy za sprzątanie Kościoła na dzisiejszą niedzielę i złożoną ofiarę:

Na następny tydzień troskę o czystość naszej świątyni polecamy następującym rodzinom:…..

1. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana:

• Janina Zieńkowska z Kolonii Dobryniów

• Stanisław Sawa z Łopiennika Górnego

Pomódlmy się w intencji zmarłych:
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci.