Ogłoszenia parafialne 11-02-2018

6 Niedziela okresu zwykłego

1. Bóg zapłać” z a złożone ofiary tacowe w dzisiejszą niedzielę na kontynuowanie prac renowacyjnych w naszym Kościele.

2. W najbliższą niedzielę ofiary tacowe przeznaczone są na potrzeby Seminarium Duchownego w Lublinie.

3. Najbliższą Środą rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. Msze Święte w kościele o godz. 9.00 i 16.00. W kaplicach o godz. 10.30. W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły, a więc jakościowy i ilościowy.

1. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę po mszy świętej o godz. 12.00, Droga Krzyżowa w piątek o godz. 15.30, bezpośrednio po niej Msza Święta.

2. Msza Święta przez wstawiennictwo Jana Pawła II połączona z ucałowaniem relikwii i Litanią do Świętego w najbliższy piątek 16 lutego o godz. 16.00. Kartki do wpisywania intencji modlitewnych wyłożone są w kaplicy Jana Pawła.

3. Od najbliższej niedzieli po Mszy Świętej o godz.12.00 rozpoczynamy nauki przedmałżeńskie. Osoby zainteresowane zapraszamy do Sali Katechetycznej.

4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę:

W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.

2. Zapowiedź Pierwsza:

• Wnuk Michał, kawaler z Moniaki Kolonia, parafia Boby i

• Sulowska Aleksandra, panna z Dobryniowa par. tutejszej

Gdyby ktoś wiedział o przeszkodach istniejących między narzeczonymi – proszę

powiadomić miejscowych duszpasterzy.

1. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana:

• Ryszard Bonecki z Dobryniowa

• Jerzy Bańka z Krzywego

Pomódlmy się w intencji zmarłych: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen